Založ si blog

Šimečka už vyskakuje aj z chladničky…alebo Len aby nám kosť neostala v hrdle

v troch zo štyroch tradičných nedeľných televíznych relácii figuruje šéf progresívcov. Ako sa hovorí, ľudia aby sa už báli otvoriť chladničku, lebo aj z nej vykukne jeho odhodlaná – na všetko – tvár. Nič v zlom, nejak takto to vyšlo. Ak v tom niekto vidí negatívum a nadbiehanie médií, je to možno naopak.

Mladý adept na prevzatie oprát štátu má síce ešte dva týždne do rozuzlenia, ale hádam ako jediný z potenciálnych vládcov ešte veľa toho nevie. Najmä, s kým bude to vládnutie ? Ani keby použil umelú inteligenciu, dozvie sa len to, že vládnu väčšinu zrejme nevytvorí. To však ani nie je teraz podstatné. Nejako už len bude…

Lenže, popri otázke s kým, sa vynára ešte dosť ďalších nejasností. Možno preto aj tá prevaha nasadzovania „koňa“ do každých dostihov. Má príležitosť vysvetliť nielen svojím voličom, ale každému, kto by zvažoval hlas v prospech neho, ako to vlastne myslí a či tomu vôbec rozumie.

O Matovičovi si môže každý myslieť, čo sa mu zachce, ale v poslednej debate so Šimečkom aj inak zdržanlivá Dibáková, iba prevracala očami. Matovič bol suverénny vo vedomostiach, Šimečka sa napríklad pri potratoch prejavil ako žiačik, ktorý sa zabudol pripraviť. Klamal, keď sa odvolával na poslankyňu Záborskú, ako keby ona čosi v parlamente zmenila, ale podľa pravdy ani jeden jej návrh sa nepodarilo prijať !

Takže, národ slovenský, zatiaľ ešte neprogresívny, si určite rád počká, ako najbližšiu nedeľu Šimečka od podlahy a podobne „kvalifikovane“ objasní aj ďalšie body podivného programu. Od kondómov zadarmo pre deti a mládež, cez manželstvá každého s každým, až po adopcie detí pármi rovnakého pohlavia, či marihuanu, a pod. A ďalšie zvrátenosti, ktoré občanom Slovenska zabehnú do hrdla ako rybia kosť na Vianoce.

A tak napokon vďaka vám, naše milé televízie. Ak ste si vybrali svojho správneho koňa, aby odvážne a napriek všetkému bežal do cieľa, určite tak činíte len pre naše dobro, nech vidíme a počujeme.

Ešte raz vďaka….

Čo nedokončili komunisti, s prehľadom dokončia… alebo Koho a čo chce Šimečka poraziť

24.09.2023

Ešteže ľudia majú pamäť. Do základnej školy som chodil v 50-rokoch. A na náboženstvo. V kostole bolo plno. Stálo sa aj medzi lavicami. Jeden farár, spravidla dvanásť miništrantov. Neďaleko kostola je kaštieľ. Tam sa konali sobáše, najmä detí papalášov z Bratislavy a okolitých miest. To všetko bolo zakázané zlými komunistami. Dnes nie je zakázané nič. V tom istom [...]

Janka sa napokon nevyzliekla alebo Mohol som byť minister

21.09.2023

Každý deň predvolebnej kampane prináša nečakané prekvapenia. Škoda vymenúvať, bolo toho už nemálo. Poďme na to trošku nadnesene. Včerajšok pridal aj pikantnú vsuvku. Pričinila sa o to poslankyňa SAS, ktorú pred kamerami privítali ako Janku. Stála vedľa predsedu Sulíka. Ten začal neohrozene tým, akou hrozbou je Fico /bol tuším len najmenej trikrát premiérom, kým SAS [...]

Všetci rozumejú všetkému alebo Prečo nežijeme v blahobyte

21.09.2023

Po včerajšku a dnešku budeme mať za sebou prvé dve z tzv. veľkých debát v jednej z televízií. Včera, t. j. v stredu, sadli si pred kamery piati predsedovia strán, ktoré podľa prieskumov figurujú vraj v druhej časti rebríčka preferenčne zatiaľ najúspešnejších adeptov na kreslá v parlamente. Teda, Kollár, Uhrík, Matovič, Danko a Majerský, ktorí to majú na hrane a [...]

pellegrini, fico, šimečka

Koho budú voliť, kto by mal byť premiér a aké má mať vláda priority. Vo virtuálnych voľbách hlasovalo vyše 42-tisíc čitateľov Pravdy

25.09.2023 06:00

Prvá trojka ostáva istá - Smer, PS a Hlas. Do parlamentu by sa podľa našich čitateľov dostali aj Demokrati. Naopak, mimo neho skončili KDH, OĽaNO, Sme rodina aj Republika.

virtuálna asistentka, IDA, sociálna služba, seniorka, Prievidza

Seniorka hovorí o bezmocnosti po páde v špajzi. K osamelým ľuďom posielajú virtuálne asistentky

25.09.2023 06:00

Vysilená sa Anežka (86) nedokázala ničoho zachytiť, na pomoc čakala tri hodiny. Teraz má v dome neinštalované zariadenie, ktoré jej blízkych upozorní na rizikovú situáciu.

Justin Trudeau, Volodymyr Zelenskyj, Kanada

ONLINE: Zelenskyj sľúbil v USA, že dobyje Bachmut. Budanov tvrdí, že tam pochovajú ruskú armádu

25.09.2023 05:30

Bachmut bude opäť náš, prisľúbil Zelenskyj v USA. Šéf rozviedky Budanov tvrdí, že k Bachmutu poslali Rusi na smrť 15-tisícovú 25. armádu.

Korňa, Dedina roka

Dedina roka má ropný prameň aj cintorín obetí hladomoru. Nájdete ju na Kysuciach

25.09.2023 05:00

Neopísateľná atmosféra, nezvyčajné atrakcie, nádherná príroda, no najmä dobrí ľudia sú podľa starostky aktuálnej Dediny roka za triumfálnym ziskom tohto titulu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 417983x
Priemerná čítanosť článkov: 4058x

Autor blogu

Kategórie