Založ si blog

Prosím si jednu televíziu alebo Exhibicionizmus moderátora

Začnem od veci – kedysi sa na auto čakalo veľa rokov. Potom už prišla doba, že sa to radikálne zmenilo. Isté noviny uverejnili riport pod titulkom Prosím si jedno auto. Národ sa na tom bavil. Po reďkovkách a desiatkach iných tovarov ste si mohli na počkanie odviezť domov aj auto. Stačilo mať peniaze.

Svojrázny moderátor TA3 Dírer by možno vedel zhromaždiť dostatok finančných prostriedkov, prípadne aj s pomocou kamarátov toho istého razenia, aby si kúpil – televíziu. To, ako tento moderátorský „umelec“ dlhodobo účelovo zneužíva televízny kanál na prezentáciu vlastných „neštandardných“ názorov a záujmov /toto slovo často používa/, si priam vynucuje, aby pouvažoval, že si zadováži zábavku, kde sa dostatočne a bez následkov vybúri.

Možno silne pochybovať, že masovo zaujme národ, ak ochranou svojich práv nabudený exhibicionista ako teraz v nedeľu bude aj naďalej rozdávať tričká a používať pred kamerou výraz o pôrode plodu a fekálií. Niečo tak hnusné a odporné nemá obdobu. Ak nerátame syna jedného tiežpolitika a generála, ak ten prípad je pravdivý.

Je mi ľúto pána Kaliňáka, že aj jeho meno sa bude nevdojak spájať s predmetnou reláciou. Východiskom môže byť iba ráznejšie odmietanie neúnosných excesov.

Mimochodom, použil som výraz exhibicionizmus. Často sa týmto pojmom označuje nápadné vystupovanie na verejnosti. Ale aj v horšom význame, ktorý Dírera určite nepoteší, ale z logiky veci vyplýva, že mu nehrozí – ide totiž o odhaľovanie genitálií pred cudzími a zvyčajne osobami iného pohlavia. Z tohto ho zrejme nemožno podozrievať.

Nech mi čitateľ prepáči, kam až skĺzol obsah tohto blogu. Určite len vďaka moderátorovi, ktorý to dnes počas nedeľného obeda ozrutne prehnal. Kým zasiahnu príslušné inštitúcie, ktorým prináleží povinnosť dbať, aby ktokoľvek neznechucoval nielen čas obedov, ale aj pohľad na TA3, /nezabúdajme ani na iného podobného „hrdinu“ Ilieva,/ národ by sa mal vzbúriť a jasne dať najavo, že podceňovanie úrovne slovenského národa sa nikomu nevyplatí.

Čo povedať na záver ? Voľbami sa to neskončí, hoci rád by som sa mýlil…

Čo nedokončili komunisti, s prehľadom dokončia… alebo Koho a čo chce Šimečka poraziť

24.09.2023

Ešteže ľudia majú pamäť. Do základnej školy som chodil v 50-rokoch. A na náboženstvo. V kostole bolo plno. Stálo sa aj medzi lavicami. Jeden farár, spravidla dvanásť miništrantov. Neďaleko kostola je kaštieľ. Tam sa konali sobáše, najmä detí papalášov z Bratislavy a okolitých miest. To všetko bolo zakázané zlými komunistami. Dnes nie je zakázané nič. V tom istom [...]

Janka sa napokon nevyzliekla alebo Mohol som byť minister

21.09.2023

Každý deň predvolebnej kampane prináša nečakané prekvapenia. Škoda vymenúvať, bolo toho už nemálo. Poďme na to trošku nadnesene. Včerajšok pridal aj pikantnú vsuvku. Pričinila sa o to poslankyňa SAS, ktorú pred kamerami privítali ako Janku. Stála vedľa predsedu Sulíka. Ten začal neohrozene tým, akou hrozbou je Fico /bol tuším len najmenej trikrát premiérom, kým SAS [...]

Všetci rozumejú všetkému alebo Prečo nežijeme v blahobyte

21.09.2023

Po včerajšku a dnešku budeme mať za sebou prvé dve z tzv. veľkých debát v jednej z televízií. Včera, t. j. v stredu, sadli si pred kamery piati predsedovia strán, ktoré podľa prieskumov figurujú vraj v druhej časti rebríčka preferenčne zatiaľ najúspešnejších adeptov na kreslá v parlamente. Teda, Kollár, Uhrík, Matovič, Danko a Majerský, ktorí to majú na hrane a [...]

Korňa, Dedina roka

Dedina roka má ropný prameň aj cintorín obetí hladomoru. Nájdete ju na Kysuciach

25.09.2023 05:00

Neopísateľná atmosféra, nezvyčajné atrakcie, nádherná príroda, no najmä dobrí ľudia sú podľa starostky aktuálnej Dediny roka za triumfálnym ziskom tohto titulu.

Taliansko, migrácia

Nemecko financuje skupiny, ktoré zachraňujú migrantov na mori. Rím žiada vysvetlenie

25.09.2023 03:50

Taliansko kritizuje Nemecko za to, že sa rozhodlo financovať skupiny, ktoré organizujú záchranu migrantov v Stredozemnom mori.

ukrajinska samohybna hufnica Gvozdika

Quo vadis, ukrajinská protiofenzíva? Ohlásený prielom môže byť len súčasťou zahmlievania

25.09.2023 03:00

Podaril sa Ukrajincom prielom ruských línií na juhu Záporožskej oblasti? Jednoduchá odpoveď znie: áno aj nie. A teraz sa poďme pozrieť na tú zložitejšiu odpoveď.

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 417690x
Priemerná čítanosť článkov: 4055x

Autor blogu

Kategórie